آرنیکا سیستم ویرا البرز

درباره ما

___ درباره شرکت ما

ما فراتر از یک شرکت نرم افزاری - طراحی هستیم.

شرکت آرنیکا سیستم ویرا البرز در سال 1390 در حوزه ی طراحی وب سایت فعالیت خود را در این عرصه با هدف ارائه خدمات نوین و شایسته آغاز نمود. با لطف و عنایت خداوند متعال در مسیر پیشرفت چشم گیری قرار گرفتیم و توانستیم در حوزه ی دیگر اعم از دنیای دیجیتال که شامل؛ توسعه نرم افزار ، طراحی و گرافیک ، شبکه و زیرساخت های آن ، اتوماسیون و اپلیکیشن ، پشتیبانی و تست ، تجزیه و تحلیل ، برندسازی وبرندینگ ، مشاوره و مارکتینگ است گامی بلند به سوی ارائه ی هرچه  بهتر خدمات برای شما عزیزان برداریم. 

در طول این سالها شاهد پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال بوده ایم که به ما نشان داده است که رسانه های دیجیتال میتوانند نقش کلیدی و اساسی در افزایش کیفیت کسب و کارها داشته باشند، از این جهت ما هم سعی کرده ایم در این راه با تشکیل تیم متخصص و حرفه ای همگام با به روز متد اروپا و جهان با دنیای مدرن پیش روی کنیم و خدمات شایسته ای را به شما ارائه دهیم .

پخش ویدیو

نام آرنیکا

نام شرکت ما از نام آریایی برگرفته شده است ، در زبان شناسی نام آرنیکا بسیار مفاهیم گسترده دارد که از مهمترین آنها میتوان به آریایی نیک خو و نیک پندار اشاره  نمود، دلیل انتخاب این نام برای شرکت ما میتوان به اصالت آریایی و پندار نیک ما برای راهبرد اهداف شرکت و مشتریان دانست.

___ تیم آرنیکا ___

اعضای متخصص تیم آرنیکا

جمعی از مهندسان متخصص در کنار هم با همکاری تیمی در کنار شما حضور دارند تا به شما عزیزان بهترین خدمت رسانی را ارایه دهند.

حمید حاجی عباسی

کارشناس وب

عضو هیات مدیره

Hamid-Hajiabasi

مصطفی حقیقت گو

کارشناس گرافیک

عضو هیات مدیره

Mostafa-Haghighat-go

دانیال کلانتری

کارشناس برنامه نویسی

مدیرعامل

Danial-Kalantari

___ اهداف و چشم انداز ما ___

ما بهترین اهداف را در نظر داریم

پیشرو بودن در تکنولوژی و نوآوری

ارتقاء سطح پشتیبانی و کیفیت خدمات

تولید محصولات  با حداکثر کیفیت ممکن

ارائه خدمات نوین همگام با متدهای روز اروپا و جهان

شناخت نیاز و اهداف مشتریان

گسترش ارائه محصولات در سطح بین الملل

ایجاد ارتباط موثر و پایدار با مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت

___ پروژه های ما ___

پروژه های شاخص و بین الملل ما

کارشناسان ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان به همراه پشتیبانی و مشاوره رایگان به شما هستند تا همین امروز پروژه  خود را شروع کنید.

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”