آرنیکا سیستم ویرا البرز

اتوماسیون های نرم افزاری

اتوماسیون (Auto mation) به چه معناست

برای این که بگوییم اتوماسیون (Auto mation) چیست باید بگوییم تلفیق شده از کلمه های اتوماتیک (Automatic) و اوپراشن (Operation) به معنای عمل کردن و انجام دادن بدون عامل خارجی و دخالت انسان است .

از پرکاربردترین اتوماسیون ها می توان به اتوماسیون صنعتی و اتوماسیون اداری اشاره کرد ، که به تعریف هرکدام می پردازیم .

اتوماسیون صنعتی چیست ؟

به طور خلاصه در صنعت گوناگون برای افزایش کیفیت تولید و افزایش حجم تولید از اتوماسیون استفاده می شود . معنای اتوماسیون صنعتی در واقع حذف نیروی انسانی و رباتیزه کردن صنعت تولید با ابزار و دستگاه های مختلف است. در این جا ما فقط با بخش اتوماسیون اداری سرو کار داریم .

اتوماسیون اداری چیست؟

سیستم اتوماسیون اداری در واقع نرم افزارهایی هستند که عملیات مختلفی مانند ثبت و نمایش و مدیریت روند اداری فنی و مالی وضایف تکراری و گردش کار مکاتبات را به صورت اتوماتیک (خودکار) وبدون نیاز به اپراتور برای پاسخگویی انجام می دهد ، اتوماسیون اداری در حوضه و سیستم های مختلف مانند سیستم های مالی ، بایگانی ، پرسنلی و…به کاربرده می شود.

مزایای اتوماسیون اداری چیست ؟

با اتوماتیک (خودکار) سازی فعالیت های یک سازمان و حذف کاغذ بازی اداری و صرفه جویی در وقت کاربر مرتبط و افراد سازمان اهداف و تمرکزسازمان را بهبود می بخشد . اتوماسیون اداری انواع نرم افزار های بازاریابی ، فرآیندها ،حسابداری و منابع انسانی را پوشش می دهد.

در دنیا از micro soft office و star office وApple works وcover word perfect به عنوان نرم افزارهای اتوماسیون اداری مطرح می شوند . در ایران با دید مکانیزه کردن مکاتبات سازمانی که شامل عملیات مختلفی در داخل و خارج سازمان بالخصوص سازمان های دولتی و خدماتی صورت می گیرد، اتوماسیون ها طراحی می شوند .

خدمات کاربرد و امکانات اتوماسیون اداری چیست ؟

ذخیره ، انتقال و مدیریت داده ها ، پردازش تصویر و متن از نمونه وظایف یک اتوماسیون است .

کامل مبتنی بر زیر ساخت BPMS کاملا تحت وب (Web based) رمز نگاری اطلاعات برروی سرویس دهنده کنترل سطح دسترسی افراد به اسناد مکانیزم قوی احراز هویت ثبت وقایع کاربران امکان ساخت گروه و کانال برای تبادل پیام کاربران

اتوماسیون حمل و نقل آرنیکا

تحول در دنیای حمل و نقل

طراحی اتوماسیون اداری و در واقع طراحی سیستم‌های نرم افزاری مورد نیاز این حوزه با توجه به نمودار سازمانی و نمودار عملکرد ، این کار را برای ما ممکن می‌سازد چراکه اتوماسیون اداری به معنای جمع‌آوری اطلاعات ، پردازش و ذخیره و تغییر آن‌ها، انتقال الکترونیکی داده و رسیدگی به فرآیند کسب‌وکار به روش الکترونیکی است.

چرا انتخاب تیم ما

برای سفارش اتوماسیون سازمانی خود کافیست با کارشناسان ما برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش در ارتباط باشید تا کارشناسان ما نیاز و هدف های شما را برسی کرده و پروژه را استارت کنند .             

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما