آرنیکا سیستم ویرا البرز

نرم افزار و توسعه

نرم افزارهای تحت ویندوز

نرمافزارهای تحت وب

اپلیکیشن های موبایل

اتوماسیون های نرم افزاری

توسعه نرم افزار

حتما با عبارت توسعه نرم افزار بر خورد داشته اید و شاید با این سوال روبه رو شده باشید که توسعه نرم افزار چه چیزی و چه معنایی دارد، میتوان گفت که توسعه نرم افزار یا همان (Software development) شامل مراحلی میباشد که برنامه نویسان با استفاده از چندین زبان برنامه نویسی طی مراحل مختلف برنامه های کامپیوتری را بسته به نیاز متقاضی خلق میکنند که برنامه ها، نیاز هدف های شخصی یا شرکتی را برآورده میکند.

مراحل ساخت یک نرم افزار

فرآیند خلق

طراحی

استعداد

پشتبانی از نرم افزار

انواع نرم افزارها به چند دسته ی کلی تقسیم میشوند :

فرایند توسعه نرم افزار

به تور معمول کار توسعه ی نرم افزار برعهده ی مهندسان نرم افزار،مهندسان کامپیوتر ، برنامه نویس ها وتوسعه دهندگان نرم افزار میباشد ، که در ادامه با مراحل ان اشنا خواهیم شد.

انتخاب روش مناسب متدولوژی های توسعه نرم افزار:

الگو و مدل های مختللفی وجود دارد که انتخاب روش مناسب براساس نیازهای کسب و کار توجیهات پروژه بر عهده ی تیم نرم افزاری می باشد که این کار به جهت پشتیبانی از نرم افزار و توسعه ی ان در طی مسیری که پیش رو دارد است . در ادامه به لیستی از بهترین مترولوژی های توسعه نرم افزار امده است :

شناسایی نیازها

آنالیز نیازمندی ها صورتی که برسی می شود چه اشخاصی از ان استفاده می کنند و چگونه از ان استفاده میکنند و ، اطلاعات ورودی ب اساس نیاز چیست و خواسته ی ما خروجی در طی این مرحله چیست . سپس با تحلیل اطلاعات جمع اوری شده باید دید تا نیاز ها و انتظارات ما در نرم افزار گنجانده شده است یاخیر.

طراحی

توسعه دهندگان با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده و آنالیز نیازمندی ها مشخصه های فنی تخصصی مورد نیاز را برای خلق نرم افزار، که در راستای رفع نیازها انجام میشود.

توسعه و پیداه سازی

این بخش مهمترین و طولانی ترین مرحله محسوب میشود، بدین صورت که کدنویسی توسط متخصصان بر اساس مشخصه های فنی طراحی و تولید می شود. به طور کلی پیداه سازی طرح و نحوه اجرا مشخصه های مورد نظر در این بخش صورت می گیرد.

تست و اعتبار سنجی

در این مرحله نرم افزار مورد آزمایش و تست های مختلفی قرار می گیرد تا از برآورده شدن تمامی موارد مورد نیاز کارما بدون خطا و باگ اطمینان کامل حاصل شود. آزمایش هایی مانند تست سیستم ، تست واحد انجام میگیرد و این آزمایش تکرار میشود تا تمامی باگ های موجود در نرم افزار رفع شده و در دسترس و استفاده قرار گیرد.

استفاده نرم افزار و نگهداری

بعد از تست و ازمایش هنگامی که از بدون نقص بودن نرم افزار اطمینان حاصل شد ، نرم افزار به مشتری ارایه خواهد شد ، بعد از ارایه ی نسخه ی نرم افزار متخصصان برای مواجه شدن با مشکلات احتمالی کاربر هنگام با کار نرم افزار اماده می شوند تا اگر مشکلات جزیِی بود ان را رفع کنند و اگر نرم افزار با شکست روبه رو شوند نسخه ی اپدیت نرم افزار را ارایه دهند .

چرا انتخاب تیم ما

تکنولوژی مدرن تیم ما در ابتدا یک تعامل شفاف و هدفمند با کار فرما و یا سفارش دهنده ایجاد میکند و با همکاری و همفکرای بین اعضا وجود دارد باعث تسریع و تغییر در انجام هر کاری می شویم.

توسعه چابک وسریع استفاده از متدهای روز دنیا و بهره گیری از تکنولوژی های نوین برای همگام بودن تیم ما با پیشرفت تکنولوژی و تغییرات روز دنیای دیجیتال.

پشتیبانی لحظه ای تیم ما این اولویت را برای خود قرار داده است که در صورت بروز نقایص احتمالی ان را در اسرع وقت و کمترین زمان ممکن ان را رفع و رضاییت شما را جلب کند.

کارشناسان ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان به همراه پشتیبانی و مشاوره رایگان به شما هستند تا همین امروز پروژه  خود را شروع کنید.

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما