آرنیکا سیستم ویرا البرز

نرم افزارهای تحت وب

تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب

نرم افزار تحت وب چیست

نرم افزار تحت وب یا (web based) در واقع نوع خاصی از نرم افزار هستند که بر روی سیستم کاربر نصب نمی شوند، و با استفاده از مرورگر های مختلفی از جمله کروم ، فایر فاکس ، اکسپلور و غیره … باتمامی دستگاه های مختلف امروزی مانند موبایل هوشمند، تبلت و لبتاب یا کامپیوتر خانگی قابل دسترس و اجرا هستند . برای استفاده از نرم افزار های تحت وب توسط کاربر نیازی به سیستم های پر قدرت سخت افزاری نیست این امر وظیفه ی سرور ارائه دهنده ی سرویس به کار فرما می باشد.

تولید نرم افزار های تحت وب

امروزه تلاش میشود تا ساخت نرم افزارهای تحت وب به دلیل محدود نبودن نرم افزار های تحت وب به دستگاه های خاص و قابلیت دسترسی از همه جا توسط کاربر،  به طراحی نرم افزار های تحت وب آن، رو آورده و تولید می شود. هر نوع پروژه ای که در آن اطلاعات وارد و پردازش و دریافت می شود را میتوان به صورت تحت وب  ایجاد کرد  برای مثال شرکت های مختلف در زمینه های اتوماسیون اداری ، فروشگاهی ، شرکتی انبار داری ، آنلاین ، بایگانی اسناد ، مانیتورینگ  و مدریت دوربین های راه دور و…. از نرم افزارهای تحت وب استفاده می کنند.

توسعه نرم افزار های تحت وب

نیاز نرم افزارها به توسعه و نگهداری آن است بدین گونه که باید به روز رسانی شوند که این بروز رسانی به دو صورت به روز رسانی خود نرم افزار و بروز رسانی زیر ساخت های آن است.

از آنجایی که شبکه های اجتماعی تحت وب کار می کنند ما شاهد انعطاف پذیر بودن نرم افزار های تحت وب هستیم. توسعه پروژه ی شما باعث برجسته شدن شما میشود که با افزایش بهره وری همراه است و به کسب کار شما قدرت می بخشد . تیم آرنیکا با استفاده از دانش فنی روز و به کار گیری تکنولوژی مدرن وب و تخصص در بانک اطلاعاتی، توسعه ی نرم افزار شما را سریع تر و بهینه تر کرده و راه حل هایی با عملکرد بالا به مشتریان خود ارائه می دهد.

مزایای نرم افزار های مبتنی بر وب

ویژگی های طراحی توسط تیم ارنیکا

به روز بودن

آرنیکا انتخاب بهترین تکنولوژی ها و روشهای نوین پروژه اختصاصی شما را استارت و راه اندازی میکند .

تضمین کار

آرنیکا تمامی خدمات تولید و توسعه نرم افزارهای تحت وب را با تضمین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

آیا مجموعه ما نرم افزار نیاز دارد؟

اگر میخواهید یک نرم افزار تحت وب بسازید و یا می خواهید نرم افزار خود را ارتقاء دهید یا ایده ای در ذهنتان دارید و سر در گم هستید و نیاز به مشاوره دارید کافیست با ما در ارتباط باشید، گاهی اوقات برای سفارش جلسات متعددی تشکیل می شود و نیاز های شما بررسی می شود. که در نهایت منجر به عقد قرارداد می گردد . در صورت داشتن هر گونه سوال با ما در ارتباط باشید.

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما