آرنیکا سیستم ویرا البرز

تولید محتوا

تولید محتوا چیست ؟

هرآنچه را که در یک وب سایت مشاهده می کنیم محتوا نام دارد .

محتوا روش اصلی برقراری ارتباط و انتقال پیام و مطلب که باید قابل درک باشد.

محتوا شامل نه تنها متن بلکه شامل عکس ، ویدئو ، انیمیشن صوت ، آیکون ، تیتر و…. می باشد .

تولید محتوا در واقع تولید پیام های قابل درک است که به صورت های مختلفی مانند نوشتاری ، دیداری ، ویدیویی ، صوتی و… برای اهداف و نیاز متفاوت مانند آموزش ، انتقال پیام ، کسب درآمد و… که با فرمت های گوناگون در فضاهای مختلف ، نشر داده می شوند .

تولید محتوا متن

محتوای متنی بخش های مختلفی مانند بلاگ ،مقاله ، توضیحات محصول و خدمات ، ر پرتاژ و…را در بر می گیرید . به طور خلاصه یک محتوای متنی خوب باید اصول سئو و استفاده از کلمات کلیدی در آن رعایت و به کیفیت و کمیت مناسب آن توجه شود ،همچنین با رعایت نکات نگارشی یک متن باید یک تیتر جذاب و مرتبط با متن داشته باشد و به هیچ عنوان کپی برداری نشده باشد .

تیم ما با تلاش برای شناسایی مخاطبان و توجه به نیاز آنها و با برنامه ریزی و تدوین استراتژی  به همراه ارزیابی عملکرد و رعایت اصول تولید محتوای متنی بهترین خدمات را بر اساس نیازتان به شما عزیزان ارائه می نماید .

تولید محتوا تصویر

محتوای تصویر شامل عکس و اینفوگرافیک می باشد ،اگر نمی دانید اینفو گرافیک چیست در واقع باید بگوییم تصویری که به صورت گرافیکی طراحی شده باشد گفته می شود که کاربر آن اغلب برای نمایش پروسه ، روند، فرآیندها یا موارد زیر مجموعه ی یک موضوع در قالب یک تصویر برای راحتی درک مطلب توسط بازدیدکنندگان صورت می گیرد .

خدمات ما در این بخش شامل عکاسی به همراه ویرایش آن از محل کار شما ، انجام اینفو گرافیک مرتبط با موضوع کسب و کارتان یا جمع آوری و ارائه ی تصاویر مرتبط با کیفیت بالا و حجم پایین از اینترنت متناسب با مطالب شما می باشد .

تولید محتوا ویدیو

محتوای ویدیویی شامل فیلم ، و بلاگ و انیمیشن می باشد ،خدمات ما فیلم برداری از محیط کار و فضای مرتبط با کسب و کارتان ،بسته به سفارش و نیازتان به صورت حرفه ای یا با استفاده از هلی شات یا کوادکوپتر ، ساخت تیزر تبلیغاتی ، انیمیشن و… می باشد.

تولید محتوا صدا

محتوای صدا شامل : پادکست ، رادیو و ریشن می باشد .

چرا انتخاب تیم ما

کار متخصصان حرفه ای ما تولید محتوایی است که مطلب و پیام در زمینه های متن، تصویر ،ویدیو و پست صدا را به جذاب ترین و بهترین حالت ممکن برای اشتراک گذاری ارائه نماید برای مشاوره رایگان و سفارش با ما در ارتباط باشید.

        

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما