آرنیکا سیستم ویرا البرز

سئو (SEO)

سئو seo چیست

سئو (seo) به زبان ساده مخفف کلمه ی Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جست و جو است که در زبان انگلیسی اس ای او تلفظ می شود . مفهوم سئو را در واقع می توان به مجموعه ای از عملیات ها و فرایند هایی که باعث می شود تا پیوند از وب سایت شما پس از جستجوی یک کلمه توسط کاربر در موتور جستجو ، در همان ابتدا وصفحه ی اول نمایش داده می شود ، تعریف نمود .

سئو سایت

فرآیند سئو پیچیده است و به آسانی پیاده سازی نمی شود ، اکثریت کاربران (حدود92% ) برای استفاده از اینترنت از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند ، الگوریتم گوگل برای رتبه دهی به یک سایت بیش از دویست (200) معیار تنظیم کرده است بنابراین انجام عملیات سئو نیاز به دانش زیاد و علم پیش زمینه ای و صبر دارد، سئو سایت توسط سئو کار یا مهندسین بهینه ساز سایت انجام می شود.

اهمیت و مزایای سئو SEO

به طور مشخص اهداف سئو و کاربرد سئو در این است تا شما در صفحه ی اول و رتبه ی بالا در گوگل قرار گیرد ، هر چقدر که رتبه ی شما بالاتر باشد شانس دیده شدن وب سایتتان توسط مخاطبین و جذب آنها برای رشد بیزینس و کسب و کارتان بیشتر می شود ، زمانی که از سئو صحبت می کنیم در واقع ما یک رقابت شدید روبه رو هستیم از این رو سئو حائذ اهمیت بالایی است .

برای شروع ، ایجاد یک وب سایت کار آمد و زیبا اقدام مناسبی است اما اگر در صفحه ی اول گوگل نباشید تضمینی برای موفقیت شما وجود ندارد .

حقیقت این است که ما به نتایج بدست آمده از جست و جوی گوگل بیشتر اعتماد داریم تا به تبلیغاتی که از طریق پیامک و ایمیل به دستمان می رسد یا بنرهایی که مشاهده می کنیم ، لذا با استفاده با سئو ، ترافیک وب سایت را افزایش داده و جایگاه بهتری را در گوگل کسب کنیم تا مخاطبان بیشتری جذب کرده که نتایج آن رشد و پیشرفت کسب و کارتان است .

اهداف سئو SEO

رتبه بهتر و بالاتر در نتایج موتور جستجو

افزایش بازدید و ترافیک وب سایت

باعث ایجاد برند و افزایش فروش محصولات بهترین ابزار برای تبلیغات

چرا انتخاب تیم ما

اگر می خواهید که در گوگل رتبه ی بالایی داشته باشید و دیده شوید همین امروز اقدام کنید کافیست برای انجام عملیات سئو ، کار را به متخصصان تیم ما بسپارید. برای مشاوره رایگان و سفارش کار با ما در تماس باشید .

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما