آرنیکا سیستم ویرا البرز

برندینگ

تولید محتوا

سئو (SEO)

کمپین تبلیغاتی

برند سازی و برندینگ (Branding) چیست؟

تفاوت برندسازی وبرندینگ یکی از مسائل داغ بیزینسی و دنیای تجارت مبحث برندینگ (Branding) و برندسازی (Brand Building) است که در ادامه باتفاوت برندینگ و برندسازی آشنا خواهیم شد که این تفاوت را متخصصان این زمینه به خوبی درک کرده اند.

برندینگ (Branding ) چیست ؟

مفهوم برندینگ به تمامی عملیات و اقداماتی که یک سازمان برای خلق یک برند انجام می دهد برندینگ می گویند که درآن شما نام برند خود را برای مخاطبان معنا می کنید وبه شرکت و محصول و خدمات خود یک هویت منحصر به فرد می بخشد .

این کار توسط اقداماتایی مانند نام ، نماد ، لوگو ، رنگ های خاص و سایر مولفه های مورد توجه صورت می گیرد . در واقع برندینگ به دلیل اینکه صدای بصری شرکت است جنبه حیاتی ضروری دارد .

برند سازی (Brand Building ) چیست ؟

مفهوم برندسازی به مجموعه اقداماتی که برای تمرکز روی افزایش و ایجاد سطح آگاهی و اطلاعات از برند با برنامه های تبلیغاتی و ترویجی که به تدریج صورت می گیرد را برند سازی می گویند . برندسازی بر روی کسب و کارها تاثیرات بسزایی دارد و باشکل دادن به برند ، به فعالیت های سازمان معنا می بخشد . این امر سبب می شود تا جایگاهی در ذهن مخاطب از محصولات و خدمات سازمان ایجاد شود.

مزایای برند سازی

با برند سازی اصولی با استفاده از روش های نوین برندسازی در زمینه های مختلف مانند برند سازی محصول ، برندسازی شخصی و یا… می توان به اولویت ذهنی مخاطب تبدیل شد ، به طوری که مخاطب باشنیدن نام کالای مرتبط شما ، به صورت ناخوداگاه برند شما در ذهنش تداعی شود . این امر سبب می شود تا مشتریان یا مخاطبان وفادار بیشتری را به خود جذب کنید از جمله مهمترین مزایای برند سازی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1) هویت بخشیدن و افزایش ارزش کسب و کار

2) توسعه موفق کسب وکار به همراه اعتماد سازی

3) جذب مشتریان و مخاطبان جدید و وفادار کردن مشتریان فعلی

4) تمایز با رقبا

چرا انتخاب تیم ما

اگر در ابتدای راه هستید یا در مسیر خود موفقیت لازم را کسب نکرده اید و می خواهید یک کسب و کار یا بیزینس موفق راه اندازی کنید ، تیم حرفه ای ما با تخصص کامل در این زمینه بارعایت اصول برند سازی و برندینگ آماده است که برای این گام بسیار مهم و بزرگ خدمات گذاری کند تا از همان ابتدای راه قدم های اصولی بگذارید ، برای مشاوره رایگان و راهنمایی و سفارش کار با ما درتماس باشید .

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما