آرنیکا سیستم ویرا البرز

ست اداری

طراحی ست اداری

از ان جایی که کسب و کارهای امروزه به سمت دنیای دیجیتال و گرافیک رفته است لازم است که برای برقراری تعامل و ایجاد ارتباط موثر بین طراحی و چاپ ست های اداری صورت گیرد که قصد داریم در ادامه بیشتر در این مورد توضیح دهیم .

شرکت آرنیکا از این رو برای ارائه ست های اداری جذاب و مشتری پسند ، با کمک طراحان  و گرافیست های حاذق و حرفه ای خود توانسته است رضایت اکثر مشتریان را در این بخش از خدمات خود جذب کند .

چرا ست اداری مهم است ؟

ست های اداری جزو اولین برداشت های هستند که در بازاریابی های تجارت با تجارت یا همان (B2B) برای ایجاد یک تجربه خوب در فروش صورت می گیرد .ایده و طراحی خوب در ست های اداری می تواند در همان ابتدا هماهنگی در پیش زمینه اعتماد مشتری را انجام دهد و برند و هویت شرکت را تقویت کند .

انواع ست اداری و تجاری :

اینکه ست های اداری شامل چه اقلامی  باشند بسته به نوع انتخاب شما و استفاده آن در کسب و کارتان می باشد و باید برسی کرد که ضرورت استفاده شما از ست های اداری شامل کدام موارد می شوند در ادامه ما چند اقلام که معمولا جزو مواردی هستند که اکثر شرکت ها و کسب و کار ها انتخاب می کنند و سفارش طراحی را معرفی می کنیم :

پاکت نامه

در نظر داشته باشید زمانی که شرکت یا کسب کار شما پیام مهمی را که می خواهند به کسی جایی بفرستند اولین چیز قبل از اینکه پیام و محتویات خوانده شود اون پاکت نامه است که دیده می شود و متقاعد می کند مخاطب را ، که آن باز کند یا نسبت به آن ، رقبت کمتری داشته باشد . پس باید طراحی و چاپ پاکت نامه به اندازه آن جذاب و شیک باشد که مخاطب را وادار به باز کردن و خواندن محتویات و داخل ان کند .

کارت ویزیت

شما برای ارتباط و گسترش کسب و کار خودتان به چیزی احتیاج دارید که اطلاعات و هویت کسب و کار شما را معرفی کند . کارت ویزیت دقیقا همان چیزی است که با یک طراحی شکیل و زیبا می تواند به ارتباط هر چه بهتر شما صاحبان کسب و کار با مشتریان و همکاران خود کمک کند و باعث ایجاد ارتباطی موثر و پایدار شود . در طراحی های کارت ویزیت ها معمولا آرم و نشانه کسب و کار همراه با اطلاعات معرفی مانند شماره تماس ها و آدرس محل کار ، وب سایت اگر داشته باشد و ما بقی اطلاعات قرار می گیرد .

سربرگ

وقتی قرار است یک متن یا نامه ای را به کسی یا جایی بفرستید سربرگ آن کاغذ جزو اولین ضروریاتی است که باید داشته باشد . امروزه هر کسب و کار سربرگ مختص خود را دارد که در آن مشخصه های اصلی همچون نام و لوگو شرکت ، زمینه فعالیت ، تاریخ و شماره پیوست و اطلاعات تماس زده می شود . از کاربرد های سربرگ می توان به این اشاره کرد ، که با یک نگاه ساده کاربران می توانند با ان ارتباط بگیرند و در خاطر خود داشته باشد .

فولدر یا پوشه اداری

معمولا برای اینکه اوراق اداری از جمله سربرگ ، تراکت یا کاتالوگ های تبلیغاتی را به دیگران بدهند در یک پوشه کاغذی به نام فولدر یا پوشه قرار می دهند و قطعا یک طرح جذاب و زیبا برای پوشه می تواند آن را به یک وسیله ی تبلیغاتی تبدیل کرد . در طراحی فولدر و پوشه معمولا از نماد و لوگو شرکت به همراه اطلاعاتی از هویت پوشه درج می شود و امروزه پوشه یا فولدر از اهمیت زیادی در بازار تبلیغاتی و کسب و کار بر خوردار است .

چرا انتخاب تیم ما

کارشناسان ما آماده خدمات رسانی به شما عزیزان به همراه پشتیبانی و مشاوره رایگان به شما هستند تا همین امروز پروژه  خود را شروع کنید.

“همین حالا با ما در ارتباط باشید”                                                

پیوستن به تیم ارنیکا

اگر دوس دارید به  تیم ما ملحق شوید، شرکت ارنیکا همواره مشتاق باهمکاری با شماست تا بتوانیم در کنار یکدیگر آینده ای روشن برای خودمان و دیگران بسازیم

___ آخرین خبرها ___

آخرین وبلاگ ما