آرنیکا سیستم ویرا البرز

تحول در دنیای حمل و نقل

سامانه حمل و نقل آرنیکا

ASVA Transport

سامانه حمل و نقل آرنیکا یکی از نوآورانه ترین سامانه های مدیریت حمل و نقل آنلاین است که برای راحتی کاربران آن حاوی اپلیکیشن رانندگان، مدیریت سرویس‌ها، حسابداری و قابلیت ارتباط با سیستم های پنل پیامکی ساخته شده است. با استفاده از این سامانه کاربران می‌توانند به راحتی و با سرعت بالا محموله خود را در سراسر کشور منتقل کنند و تمام مراحل حمل و نقل را به صورت آنلاین مدیریت نمایند. این سامانه به صورت کاملاً خودکار و به اشتراک گذاری هوشمند از منابع ترافیک و محیط زیست بهره می برد، که این امر به نوبه خود باعث افزایش سرعت و کاهش هزینه های حمل و نقل می شود.

شروع کنید

ایده ای برای پیشرفت

سیستم اتوماسیون یکپارچه مدیریت حمل و نقل آرنیکا

برنامه‌های حمل و نقل آنلاین با ارائه راهی آسان و مناسب برای سفر، با بهره‌گیری از فناوری ارتباطی، روش سفر افراد را در شهر و برون شهر انقلابی کرده‌اند. این برنامه‌ها به کاربران امکان می‌دهند که خودرو، تاکسی، اتوبوس و دیگر وسایل نقلیه خود را بر اساس منبع و مقصد خود، رزرو کنند و بدون هیچ دغدغه‌ای از سفر خود لذت ببرند.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از برنامه‌های حمل و نقل آنلاین، صرفه‌جویی در زمان و پول کاربران در حین سفر، به همراه ارائه گزینه‌های متنوعی از وسایل نقلیه است که امنیت و راحتی سفر را برای کاربران تضمین می‌کند. همچنین این برنامه‌ها خدمات پس از سفر را نیز به منظور رضایت کاربران ارائه می‌دهند.

به طور کلی، برنامه‌های حمل و نقل آنلاین امکانات بیشتر و پیشرفته‌تری نسبت به روش‌های سنتی حمل و نقل ارائه می‌دهند و استفاده از این برنامه‌ها باعث تسهیل، سرعت و صرفه‌جویی بیشتری برای کاربران در رسیدن به مقصدشان می‌شود.

امکاناتی برای همه

اتوماسیون یکپارچه مدیریت حمل و نقل آرنیکا کنار مشتریان شما

اتوماسیون یکپارچه مدیریت حمل و نقل آرنیکا در تمامی زوایای کسب و کار شما خدمت رسانی می کند . تیم مهندسی آرنیکا با ارائه راهبرد ها و استراتژی های مشتری مداری در گام اول امکاناتی حرفه ای برای مشتریان شما ارائه کرده است :

دنیایی از امکانات شگفت انگیز

امکانات سامانه آرنیکا

سامانه مدیریت حمل و نقل و باربری سبک و سنگین آرنیکا، یک نرم‌افزار برای مدیریت و کنترل حمل و نقل بار است. این سامانه امکانات زیادی از جمله ردیابی بار ، آنالیز دقیق وضعیت بار ، مدیریت سفارشات ، رهگیری آنلاین ، صدور بارنامه آنلاین ، اپلیکیشن سفیران و ارسال پیامک به مشتریان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. همچنین این سامانه قابلیت مدیریت رانندگان و ارائه امتیاز برای آن‌ها را نیز داراست. با استفاده از این سامانه، مدیران می‌توانند با کنترل بهتر و ساده‌تر حمل و نقل بار، بهبودی در کیفیت خدمات ارائه شده و پیشرفتی در سطح بیزینس خود را تجربه کنند.

در کدام زمینه حمل و نقل فعالیت می کنید ؟

پشتیبانی از انواع خودرو با قابلیت شخصی سازی

در سامانه مدیریت حمل و نقل آرنیکا شما هیچ گونه محدودیتی برای تعریف انواع خودرو ها ندارید . ما به گستردگی کسب و کار شما اهمیت میدهیم ، تیم توسعه نرم افزار آرنیکا این امکان را برای شما فراهم کرده است که تفکیک خودرو های خود را با قابلیت های خاص شخصی سازی انجام دهید . برخی از امکانات این سامانه به شرح ذیل میباشد :

بابت حساب و کتاب خیالت راحت

حسابداری پیشرفته و گزارش حرفه ای

سیستم اتوماسیون یکپارچه مدیریت حمل و نقل آرنیکا با داشتن سیستم حسابداری پیشرفته در کنار شما مدیران عزیز است تا با استفاده از ان حسابرسی دقیق ، سریع و مطمئن را تجربه کنید . برخی از امکانات سامانه را در زیر نام بردیم :

الان آنلاین شو ... !

سفارش سرویس

اگر به سیستم اتوماسیون یکپارچه مدیریت حمل و نقل آرنیکا علاقه مند شده اید هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و مشاوره ای رایگان در زمینه توسعه کسب و کار و پیوستن به دنیای دیجیتال در اخیار شما قرار دهند :